Anela dárkový balíček Seznamovací péče pro problematickou pleť 35+

  • 1 z 2

Dokonale vyladěný balíček seznamovací péče pro pleť 35+, kterou zároveň stále trápí nadměrné maštění a ucpané póry.

Je nesmírně těžké vstupovat do středního věku a mít přitom pleť jako teenager. Protože vrásky a pupínky vyžadují naprosto rozdílnou péči, není mnoho výrobků, které umí vyřešit oba problémy najednou. S tímto balíčkem však zabodujete na celé čáře.

Během pár týnů vyčaruje vyhlazenější a šťavnatější pleť bez zanícených pupínků.


  • (3 ks) Skladem
1 399 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
Typ pleti: Smíšená, Mastná
Složení výrobku: Veganské
 

Tímto dárkovým balíčkem doslova ohromíte každou ženu, která o sebe ráda pečuje těmi nejlepšími přírodními produkty bez škodlivé chemie, plnými bylinek a patentovaných aktivních látek.

Balíček obsahuje:

 

Obsah výrobku 7 produktů v cestovních baleních, papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití.
Vhodný pro

Ženu, kterou milujete - nejlepší kamarádku, maminku, tetu, sestru.

Složení výrobku

Dvoufázový odličovač Odlíčím

Čistící pěna Očistím tvář

Pleťové tonikum Svěží teenka

Hydratační sérum Růžové z nebe

Olejové sérum Bezstarostná teenka

Noční balzám Půlnoční teenka

Zinková mast Bílá noční teenka

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.