Vítejte na Borůvkovém kopečku - kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme zkontrolovaly za vás. ❤️ Kristi a Liduš

Pleťové krémy

Po odlíčení a tonizaci by vždy měla následovat aplikace pleťového krému. Přírodní krémy na obličej jsou plné olejů, másel, rostlinných výtažků a vitaminů. Nenajdete v nich parabeny, silikony a jinou škodlivou chemii, která z dlouhodobého hlediska nedělá dobře nejen pleti, ale i našemu zdraví.

Noční krémy jsou hutnější a výživnější konzistence. Obsahují másla, oleje a rostlinné výtažky, které pomohou pleti přes noc krásně regenerovat.

Denní krémy mají lehčí konzistenci a jsou vhodné pod make-up. Najdete v nich látky, které vyživují pleť, aniž by na ní zanechaly nepříjemný mastný pocit. Pomáhají bránit pleť před smogem a volnými radikály z okolního prostředí. Některé z nich dokonce obsahují přidaný SPF faktor a chrání pleť před škodlivými UV paprsky.

Nemusíte se však nechat omezovat tím, zda je krém určen na den či na noc. Pokud dělá vašemu typu pleti dobře, prostě jej používejte tak, jak uznáte za vhodné. 

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 37 položek celkem

Stránka 1/1