Vítejte na kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. Kristi a Liduš ❤️

Pleťové vody

Přírodní pleťové vody jsou často podceňovaný, ale velmi důležitý krok mezi odlíčením pleti a následným nanesením krému nebo séra. V závislosti na tom, co od nich očekáváte, je potřeba vybrat si mezi květovou vodou a tonizační vodou (tonerem).

Květová voda má většinou hodně jednoduché složení - obsahuje pouze hydrolát z květů nebo listů dané rostliny. Vzniká jako vedlejší produkt při výrobě esenciálních olejů. Slouží k osvěžení pleti, k zafixování make-upu, k míchání s práškovými maskami a ke zvlhčení pleti před nanesením olejového séra nebo krému.

Tonizační voda je pak vhodnější k dočištění pleti při odličování. Stáhne poslední zbytky nečistot a odličovadla a uzavře póry, které byly během odličování otevřené. Pomáhá pleti nastolit správné pH, aby byla dokonale připravená na další péči. Kromě květových vod obsahují tonery ještě několik "vylepšujících" látek navíc.

 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 21 položek celkem

Stránka 1/1