Milé ženy, přejmenovaly jsme e-shop z Blueberry Hill na Borůvkový kopeček. Vítejte na kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. ❤️ Kristi a Liduš

Anela dárkový balíček Hořčíkem ke zklidnění

  • 1 z 2

Jedinečný balíček od české značky Anela si do poslední kapky vychutnají ženy, které občas potrápí nedostatek hořčíku.

Set hořčíkového tělového másla a peelingu je dokonalým řešením pro ženy po menopauze, těhotné ženy nebo ženy trpící křečemi, tiky, migrénami či pocitem neklidných nohou.

Dárkové balení je dotaženo do posledního detailu - stačí položit pod stromeček.


  • Skladem ✓
979 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
 

Hořčík chybí 80 % lidí. Jeho nedostatek se projevuje křečemi, syndromem neklidných nohou, ale také migrénami a emočními výkyvy. Dobrou zprávou však je, že se hořčík vstřebává i přes kůži a můžeme ho v postižených oblastech doplnit v podstatě okamžitě.

 

Ve voňavém balíčku najdete hned 2 produkty pro efektivní a přirozené doplnění hořčíku během mazání nebo sprchy:

  • Voňavé relaxační hořčíkové máslo uleví vašim nožkám při svalovém napětí a křečích nebo dětem při růstových bolestech. Sladká vůně heřmánku vás v kombinaci s "protikřečovou" majoránkou ukolébá ke klidnému spánku. Máslo vaše nožky navíc vyživí a zanechá sametově hebké. Je certifikováno i pro nejmenší dětičky, protože právě ony reagují velmi plačtivě na bolestivé křeče způsobené nedostatkem hořčíku, nebo rychlým růstem.
  • Tělový hořčíkový peeling navrací pokožce pevnost, elasticitu a jemnost. Současně velmi efektivně pomáhá doplňovat hořčík ve vašem organismu. Nastal čas udělat celulitidě, hrubé pokožce a pupínkům po holení pápá! Vyloupněte se do svého sametovějšího já díky peelingu s okouzlující vůní máty a čerstvých pomerančů.

 

Obsah výrobku Papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití, Klidné nožky 180 ml, Mátová drbna 180 ml.
Vhodný pro

Maminku, babičku, sestru nebo těhotnou kamarádku. Všechny spojuje jediné - jsou milovnicemi přírodní kosmetiky a spokojí se jen s tou nejvyšší kvalitou. 

Složení výrobku

Klidné nožky

Mátová drbna

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.