✨ PARFÉMOVÝ TÝDEN: Tento týden vám do balíčku stříkneme parfém dle vašeho výběru.⁠ Do poznámky k objednávce napište vůni, kterou chcete vyzkoušet. ❤️⁠

Anela dárkový balíček Sebevědomá mladá pleť

  • 1 z 2

Dokonale vyladěný balíček s péčí pro mladou pleť, kterou trápí problematická pleť, ucpané póry a černé tečky.

 V balíčku najdete:

  • Čisticí pěna Očistím tvář
  • Pleťové tonikum Svěží teenka
  • Zinková mast Bílá noční teenka
  • Konjaková houbička s bambusovým uhlím

  • (3 ks) Skladem
1 509 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
 
Obsah výrobku 4 produkty, papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití.
Vhodný pro

Dceru, sestru, kamarádku.

Složení výrobku

Čisticí pěna pro všechny typy pleti Očistím tvář 100 ml 

Pleťové tonikum pro mastnou a problematickou pleť Svěží teenka 100 ml 

Zinková mast pro problematickou pleť se sklony k akné Bílá noční teenka 30 ml 

Konjaková houbička s bambusovým uhlím 

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.