Vítejte na Borůvkovém kopečku - kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme zkontrolovaly za vás. ❤️ Kristi a Liduš

Anela dárkový balíček Spokojená v těhotenství

  • 1 z 2

Jedinečným balíčkem od české značky Anela potěšíte každou nastávající maminku. Pomozte jí vyřešit dva nejčastější "problémy" v těhotenství  - strie a syndrom neklidných nohou.

Luxusní olejíček proti striím a voňavé hořčíkové máslo jsou ideální dvojkou, která si poradí s namáhanou pokožkou rostoucího bříška a syndromem těžkých nohou, jehož příčinou je nedostatek hořčíku v těle.

Blahodárná péče před spaním se stane každodenním příjemným rituálem a přinese klidný spánek každé těhotné ženě.


  • (2 ks) Skladem
859 Kč
Kategorie: Dárkové balíčky
 

Těhotenství je dar a těhotné ženy bychom měli hýčkat. A ne jen tak obyčejně. Protože se více než polovina látek přes kůži vstřebá přímo do krevního oběhu, je potřeba vybírat péči naprosto bezpečnou, čistou a bez diskutabilní chemie. V dárkovém balíčku najdete hned 2 ručně vyráběné  produkty, které tato kritéria splňují: 

  • Výživný olejíček proti striím je tvořený směsí vzácných rostlinných olejů, jako je mandlový, sezamový, avokádový nebo olej z pšeničných klíčků. Jemně pečuje o namáhanou pokožku, která zůstane sametově hebká, měkká, pružná a bez strií. Olej můžete používat od samého počátku těhotenství a postupně zlepšovat a udržovat pružnost pokožky ještě předtím, než začne bříško růst.
  • Voňavé relaxační hořčíkové máslo uleví v těhotenství namáhaným nožkám. Sladká vůně heřmánku vás v kombinaci s "protikřečovou" majoránkou ukolébá ke klidnému spánku. Máslo vaše nožky navíc vyživí a zanechá sametově hebké. 

 

Obsah výrobku Ochráním bříška 100 ml, Klidné nožky 50 ml, papírová dárková krabička, kartička s věnováním a návodem k použití.
Vhodný pro

Budoucí maminky, které sobě i svému miminku v bříšku chtějí dopřát tu nejlepší možnou péči.

Složení výrobku

Ochráním bříška

Klidné nožky

Vhodné pro vegany

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

"Dvě mámy, ANdy a ELA, ve své brněnské dílničce vyrábějí s nadšením čistě přírodní kosmetiku z těch nejkvalitnějších surovin."

Takto podobně dnes začíná popis spousty nově vznikajících značek přírodní kosmetiky. A že jich je! Prosadit se v záplavě konkurence není jednoduché. Anele se to však podařilo a vydobyla si čestné místo i u nás, na Borůvkovém kopečku. Čím si nás získala?

  1. Propracovaným složením na světové úrovni. Spousta surovin je v BIO kvalitě, jsou GMO free a pocházejí z fair trade zdrojů.

  2. Prokazatelnými účinky. I za relativně krátkou dobu testování jsme propadly velkému nadšení. Vzhledem k tomu, kolik jsme toho už vyzkoušely a s čím můžeme srovnávat, se nám to zase tak často nestává.

  3. Úžasnými kombinacemi přírodních vůní. Připomínají nám místnůstku na půdě naší babičky, která tam každoročně sušila společně se slaměnkami všemožné bylinky. Když si přivoníme k Anele (tedy k jejich výrobkům, ne k Andy a Ele :-)), cítíme přesně tu vůni, obohacenou ještě o špetku něčeho luxusního, slovy těžce popsatelného. Schválně, už jste si přičichli k Půlnoční kráse? To je za nás ta nejvoňavější záležitost, kterou můžete své pleti dopřát.

  4. Respektem k přírodě. Anela se snaží jít cestou s co nejnižší ekologickou stopou. Zásilky balí do již použitých krabic a výplňových materiálů, a tak se jí daří neprodukovat téměř žádný další odpad. Jejím záměrem je také zapojit se do podpory smysluplných ekologických projektů, jako je třeba zalesňování, navrácení vody do krajiny apod.