5
Krém je výživný a pokožka je po použití krásne hebká a hydratovaná. Zároveň sa extrémne rýchlo vstrebáva a nezanecháva ruky mastné. Na suché ruky mi príde perfektný, ale na ekzém mi už nestačil - možno lepšie kombinovať s balzámom. Vôna je príjemná.
5
Krém je naprosto zázračný, zkusila jsem na své namáhané, vysušené a popraskané ruce už mnoho produktů, ale tento je zatím nejlepší. Už po několika použitích se popraskaná kůže začala hojit, což jsem popravdě ani nečekala. Nyní ho mám dva týdny a je to opravdu výrazné zlepšení, ruce úplně omládly. Navíc příjemně (velmi jemně) voní, rychle se vstřebává a není mastný.
5
Skvělé složení, rychle se vstřebává a má příjemnou vůni.
5
Nejlepší krém na ruce - nekecám! Vyzkoušela jsem krémů na ruce opravdu HODNĚ velké množství - od dermokosmetiky, přes normální kosmetiku až po mraky přírodních krémů (mám tak trochu obsesi :D), ale tento mi jako jediný pomohl na suché šupinky na rukou z neustálého máchání se v desinfekci. Božsky bylinkově voní a rychle se vstřebává, zanechá pokožku hydratovanou, ale vůbec ne mastnou. Dopoužívám, co doma mám a už jedině Hemptouch.
5
Výborný!!! Kupoval jsem již opakovaně a určitě, pokud bude potřeba, opět koupím. První krém, který opravdu zabral na popraskanou kůži na rukou.
5
Super krem na suché a staře vypadající ruce
5
Po tomto krémů mam ruce vyzivene a heboucke 🙂
Rychle se vstřebává.
5
Velice příjemný krém, vyživý do hloubky ale nemám pocit přemastěných rukou.
5
Láska na první použití! Vždycky jsem si musela dlaně otřít, ale to tady nehrozí, krém se krásně vsákne. Už jen za to ho miluju, i když zatěžkávací "zimní" zkouška ho teprve čeká.
5
Zkoušela jsem všechny možné krémy a vždy se vrátím k tomuto. Žádný mastný pocit po namazání, rychle se vstřebá a úžasně hydratuje. Je to moje stálice, má čestné místo na nočním stolku a ve všech mých kabelkách :)
5
The best of krém na ruce. :-) Nepřeháním. Tady recenzi napsat musím. Hlavně v zimě moje ruce léta neskutečně trpěly. (Jako bonus absence myčky v domácnosti.) Krémů na ruce jsem vyzkoušela několik. Od běžné drogerie, přes speciální produkty z lékárny až k přírodní kosmetice. Až tento krém na ruce od Hemptouch obstál. Mám za sebou první zimu bez rudých kloubů, krvavých ranek a ekzému! Už ho nedám z ruky!
5
Krém je skvelý! Ľahko sa rozotiera, rýchlo sa vstebáva, dostatočne hydratuje a tá levanduľová vôňa 😊
Moja atopická pokožka je spokojná 🙂
5
super krém, který se rychle vstřebá a nemastí. Střídám s krémem od Eco by Sonya. Akorát vůně je na mě moc výrazná, ale zvykla jsem si.
5
Příjemný, hebký, krásně voní, dokonale se vstřebává a nechává pokožku krásně vláčnou a hydratovanou. Spokojenost.
5
Krém je velice příjemný, krásně voní,ihned se vstřebává.Používám ho teď přes zimu, kdy mám ruky nejvíce vysušené a krém je hezky hydratuje.
4
Mám koupeno již druhé balení. Vůně je trochu intenzivní ale svěží (levandule, nikoliv konopí). Mažu před spaním, nezamastí peřiny, ihned se vstřebá. Asi bych jej úplně nedávala na extravysušené ruce s problematickým ekzémem, to si myslím, že lepší službu dělají jiné produkty od Hemptouch (typu balzám). Na takové to běžné přemazání- třeba v práci v kanclu je krém super.
4
Velmi příjemný krém na ruce. Hezky vyživí, ale moc nemastí. Nevoní po konopí, což je za mě plus. Dávám o hvězdičku méně, protože vůně je opravdu výrazná.
5
Nejlepší krém na ruce! (To mluví za vše, tak si říkám, zda vůbec psát delší komentář:)). Nemastí, hezky voní, fajn tradiční balení (místo vzorečku jsem rovnou vzala full balení). Super konzistence, určitě ho koupím někomu z rodiny jako dárek. Netrpím ale na žádné ekzémy, jen na klasicky suché ruce hlavně v zimě. Za tu cenu to stojí.
5
Výborný krém, kupuji už několikáté balení, odkud na něj budu mít, jiný nechci 😆 Netrpím ekzémem, ale ruce mám někdy jak stařenka, suché, popraskané, vrásčité, protože mytí nádobí, zahradničení atd, v práci papírování, takže vysušené i z toho a spousta záděr. Zatím jediný tento krém mi pomohl, kůži mám zdravou a pěknou. A mohu ho používat i v práci, protože se krásně vstřebává, nelepí, nemastí. Navíc příjemně přírodně voní. Je prostě skvělý. A oblíbili si ho i přítel a kolegyně z práce, takže tahle recenze platí třikrát 😉.
3
Krém je příjemný,ale na muj ekzém nefunguje,proto jsem zvolila vzorek, abych vyskoušela
5
Krém je vyživující a přitom nemastný. Rychle se vstřebá. Velmi příjemná vůně. Ruce jsou po aplikaci krásně hebké.
5
Krém je moc příjemný, mazu se s nim par dni. Mam hodně vysusene ruce a jsem teď spokojena :)
5
Krém od Hemptouch na ruce je moc příjemný, rychle se vsakuje, nenechává mastný povrch, zároveň při delším používání cítím, že působí v pokožce a ruce jsou méně vysušené. Nebude to asi takový ten krém na hodně rozpraskané a přesušené ruce - i když, možná při delším používání by uměl pokožku zevnitř "opravit". Co si myslím, že je důležité zmínit je jeho velmi intenzivní vůně - pocházející z EO - vůně je krásná, hodně cítím levanduli. Za sebe bych brala, kdyby voněl méně intenzivně. Ale to už je jen subjektivní a hodně individuální věc.
5
No, původně jsem chtěla napsat “nic extra”, ale po několika dnech používání zjistíte, že to extra je. Na normální pokožce možná není ten rozdíl patrný ihned. Krém se velmi rychle vpije, zanechá sametový, ale ne mastný pocit. Má krásnou jemnou vůni do levandule a bergamotu.
Velký rozdíl ovšem přichází v případě, ze mate ruce podrazdene a zarudle, vysusene nebo i ekzematické. Přináší rychlý efekt úlevy a zklidnění, testováno na manželovi ????
Doporučuji všem co si při práci často myjí ruce nebo hodně pracují s papírem.
Vune i pocit je navykovy, takže jedine negativum je, ze rychle ubývá.
5
Krem na ruky je skvely, ale to sa dalo cakat. Co produkt od Hemptouch, to zazrak :)
4
Krém není špatný a myslím, že pro suché ruce bude perfektní, ale moje ruce s ekzémem potřebují přece jen něco ještě o chlup výživnějšího. Vůně je zajímavá, první moment cítím levanduli, po chvilce se kromě levandule rozvoní ještě geránium.
5
Nejlepší! Nelepi, nenechává fleky, rychle se vstřebává, pokud mate bolestivou zaderku, namazete a nevíte o ni:) jedine minus je ze zmizi strašně rychle
5
Nejlepší přírodní krém na ruce, co jsem zkusila. Hydratuje dostatečně, rychle se vsákne a přitom nelepí. Vůně je taková zvláštní, je o zvyku, ale ty účinky a výsledky na rukou za to stojí!
5
Krém používám necelý týden. Velice dobře se roztírá a vstřebává do kůže. Teď přes zimu jsem měla suchou, drsnou bílou kůži. Pro ruce je to úleva od prvního použití. Navíc po CBD mě vůbec neštípe kůže, krém se rychle vsákne, takže ruce nejsou mastné ani nelepí. Vůně je příjemná. Určitě doporučuju.
5
Nejlepší krém na ruce, který jsem zatím měla. Okamžitá úleva od svědivé kůže po nanesení (atopický ekzém), jemný, skvěle hydratuje a mohu nanést opravdu na celé ruce, ne jen na hřbet, protože se zcela vsákne a nezanechává nikde mastné šmouhy. Určitě koupím znovu.
5
Krém je úžasný, ruce mám hydratované, krásné promaštěné, ale zároveň nemám pocit mastných rukou. V zimě mi kůže na rukách praská a mezi prsty mám sucha místa, po jiných krémech mě pak ruce svědí, s CBD tento problém nemám.
5
Nejlepší krém, jaký jsem doteď měla v rukách :) Krásně mi pomáhá dát do kupy popraskané ruce