Vítejte na kouzelném místě plném kvalitní přírodní kosmetiky. Složení všech produktů jsme už zkontrolovaly za vás. Kristi a Liduš ❤️
Doprava zdarma

Pleťové poradenství

  • Chcete přejít na přírodní kosmetiku, jenže nevíte, čím začít?

  • Vyzkoušely jste toho už tolik a nechcete utrácet další zbytečné peníze?

  • Trápí Vás akné, ekzém, dermatitida nebo jiný kožní problém?

  • Péči jste měla vyladěnou, ale se změnou ročního období začaly přibývat šupinky, pleť reaguje na možné i nemožné, pne, chybí jí šťáva?


Rády s výběrem poradíme a sestavíme vhodnou pleťovou péči z Borůvkového kopečku přímo Vám na míru.


✓ Po zakoupení poradenství Vám do půl hodiny přijde e-mail s odkazem na vyplnění dotazníku. Z něj se o Vaší pleti dozvíme více informací.

✓ Během 7 dnů se můžete těšit na e-mail s návrhem doporučených produktů + audio nahrávku jako bonus.

✓ Následně si můžeme ještě cokoliv upřesnit po e-mailu.


  • Skladem
790 Kč
Kategorie: Pleť
 

Naše poradenství je založeno na 15 letech zkušeností s přírodní kosmetikou, znalostech získaných během 10 let fungování našeho e-shopu a zpětných vazbách zákaznic. Výsledkem je ideální péče sestavená pro potřeby Vaší pleti. 

  • Zkušenosti - ucpané póry, akné, periorální dermatitida, citlivá pleť... S tím vším jsme se v minulosti setkaly na vlastní kůži a sem tam ještě stále potýkáme. I díky tomu se do Vás dokážeme dobře vcítit. Chápeme, jaké to je, jít vynést nenalíčená odpadky a v duchu se modlit, abyste nikoho nepotkala.
  • Znalosti - důkladně známe produkty v naší nabídce a rozumíme jejich složení. Dokážeme tak nakombinovat vhodnou pleťovou rutinu, i napříč více značkami.
  • Zpětné vazby - každý den čteme Vaše zprávy, hodnocení produktů a konzultujeme s Vámi pleťovou péči. Tato zpětná vazba nám zároveň pomáhá se v poradenství neustále zlepšovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: